Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 3

spacer
Post Temat postu: Anonim Opole VS Dzielnica Opole
Mecz rozpoczoł sie o godzinie 18.00.Od samego poczatku przewazali zawodnicy z Anonimow.Dzielnica bronila sie mozna powiedziec rewelacyjnie lecz w 7min Bartek Zboch(Joba) strzelajac w swiatło bramki zalamał gosci zodbywajac 1 gola w meczu.Dzielnica nie podawala sie do 15min kiedy to Mateusz Popławski (Mati) strzelajac z bramki uzyskal 2 bramke w meczu.Goscie zalamani wynikiem 2:0 starcili wiare w siebie kiedyz to w 20min Robert Blahaczek(Bercik) pokazal klase zdobywajac bramke.Wiara w zawodnikow z Dzielnicy wrucila w 26 min gdy Owczarek zdobył 2 bramke dla gosci.W 32 min Leszek Nowosielski(Lesiu) swym talentem ustanowil wynik 3:2 dla Anonimów ich szczescie nie trawalo dlugo poniewaz w tej samej min Damian Gorski strzalem z daleka ustanowil remis 3:3 i tak zakonczyla sie 2 połowa meczu.Po przerwie Darek strzelil bramke przy silnym udezeniu.Za swój długi jezyk Bartek Zboch uzyskał zólta kartke.Dzielnica atakowala Mateusz Poplawski bronil fenomentalnie lecz strzelajac z dystansu Przemeki zlamal jego ducha uzyskujac gola znowu bylismy swiadkami remisu 9min po rozpoczeciu.Remis nie trwala dlugo zaledwie po 5min Jopek uzyskal gola dla Anonimow
Dzielnica nie tracila wiary w siebie alecz po 3min juz stracili kiedyz tu Jopek strzelil gola dla swojej druzyny.Zas 2min puzniej Joba uzyska swoja 3 bramke w meczu zdobywajac hat-trika.Dzielnia atakowala Mateusz Poplawski wyciagal sie jak struna do kazdej pilki leczy przez przypadek Darek strzelil samobuja ustalajac wynik 7:5.Anonimy atakowaly bez przerwy nie dawali chwili odechou przeciwnika gdy Joba strzelil gola nie bylo watpliwosci kto dzis wygra mecz.Przed koncem meczu nasz nowy zawodnik sciagniety az z Malinki strzelil swojego 1 gola w lidze Tomasz Szajer(Benek).
Mecz zakonczyl sie wynikiem 9:5 dla gospodarzy.